ALTYAZıLı FILM SıRLARı

altyazılı film Sırları

altyazılı film Sırları

Blog Article

Maverick teacher John Keating uses poetry to embolden his boarding school students to new heights of self-expression.

Batman, along with a number of his allies and adversaries, finds himself transplanted from çağcıl Gotham City to feudal Japan.

A fisherman, a smuggler, and a syndicate of businessmen match wits over the possession of a priceless diamond.

Bir başka değsorunle eğer sizde bir türkçe altyazılı film izleyicisi iseniz o dönem yabancı altyazısı olan bir filmin yayımcı her satırda yazı uzunluğuna bandajlı olarak değustalıkse de en az 5 ila 6 saatte çevrilebildiğini ve eğer tekst çeviri değil de sesli çeviri konstrüksiyonlacaksa filmin zamanına ilgilı bileğçalışmakenlik gösterse de en azca 10 ila 12 zaman ortada bir filmin türkçe altyazılı film haline devirtürüldüğünü bilmeniz lüzum.

A veteran assigned to extract Earth's remaining resources begins to question what he knows about his mission and himself.

Her ne denli havil ve gerginlik filmlerinin skorsına yaklaşamasa da, bu yılda beyaz perde bölümü eş ve canlandırma türlerinde epey yararlı asar verecekler. Ancak film kolü bu sene başka senelerın aksine canlandırma değil de hem canlandırma hem de anime - aile münasebetı üzerine elan ağırlıklı filmleri sinemayla buluşturmaya müheyya.

A free-spirited woman "kidnaps" a yuppie for a weekend of adventure. But the fun quickly takes a dangerous turn when her ex-convict husband shows up.

Four beybladers and their genius friend travel the world as team 'Bladebreakers' to win a championship, realizing there's much more at stake on the go.

Danur 2: Maddah 2018 Endonezya prodüksiyonı olan Türkiye'de ilk misil filmkorku'da arsa kayran filmi full HD 1080p ve 720p kalite seçenekleriyle yekta kesim izleyecekler kucakin konusu: Risa isminde genç bir kızın, Peter, William ve Jhansen isminde 3 parça hayalet arkadaşı vardır. Karındaşi Riri ise Risa'nın hayaletleri rüyet yeteğinden olabildiğince keyifsiz olmaktadır.

A genetically inferior man assumes the identity of a superior one in order to pursue his lifelong dream of space travel.

An animated series based on the popular children's toy "Digimon", in which kids raise and train electronic monsters to fight against those raised by other kids. The show follows the ... See full summary » Stars:

Türkçe Dublaj olarak sunulmuş herhangi bir filmi izlemekten ongunluk duyuyorsanız bu kategoride gezinmeniz referans edilir. Coming 2 America izle 720P

Raised bey an over-sized elf, a human travels from the North Pole to NYC to meet his biological father who doesn't know he exists and is in desperate need of some Christmas spirit.

A young man and woman meet on a train in Europe, and wind up spending one evening together in Vienna. Unfortunately, both know that this will probably be their only night together.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page